So systémom Postage by Phone® vám stačí namiesto státia v rade na pošte vytočiť číslo a za menej než minútu sa priamo vo vašom frankovacom stroji bezpečne doplní kredit cez telefónnu linku.
Pitney Bowes vyvinul tento spoľahlivý systém s užívateľsky príjemným ovládaním na zaistenie rýchlych a výkonných služieb.
Postage by Phone® je dostupný 24 hodín denne 365 dní v roku.
S technológiou Intelilink® získate prístup k celému radu služieb a informácií, ktoré vám zaistia novú úroveň produktivity poštového strediska.
Riadiace centrum Intelilink® vám zabezpečí prístup k celej škále služieb, ktoré rozširujú efektivitu vašej podateľne a zvyšujú váš finančný zisk.
Riešenia pre znovu-nakreditovanie
Postage by Phone® – prístup do vášho účtu jediným stlačením tlačidla 24 hodín denne, 7 dní v týždni Funkcie na požiadanie Stiahnutie reklamného sloganu – reklama priamo na vašej obálke Bezproblémové účtovanie – sledovanie výdavkov na jednotlivých oddeleniach a spravovanie poštových účtov
Aktualizácie poštových taríf
Online aktualizácie taríf – stiahnutie najnovších poštových taríf jediným stlačením tlačidla Už bez nutnosti vymieňania pamätí PROM s aktuálnymi tarifami
Okamžité systémové aktualizácie
Aktualizácie softvéru – pre operačný systém Zaisťujú vám, že budete mať vždy najnovšiu verziu systémového softvéru