Digitálne frankovacie stroje Pitney Bowes so systémom diaľkovej kreditácie prinášajú nový rozmer spracovávania vašej korešpodencie.
Výhody riešenia Pitney Bowes:
Moderná technológia, ktorá ponúka široký rozsah možností v kvalitnom prevedení.

Jednoduché a intuitívne ovládanie Vám napovie ako postupovať. Všetky systémové funkcie, vrátane aktualizácií sú ovládané z jedného panelu, čo robí prácu jednoduchou aj pre bežného užívateľa.

Štartovací jednorazový bonus 300 € a bonusy pri kreditovaní až 6% od Slovenskej pošty a.s.

Diaľková kreditácia IntelliLink® - jednoduchý, rýchly a bezpečný systém diaľkovej kreditácie umožňuje obnovenie kreditu pomocou vstavaného modemu priamo z Vašej kancelárie. Celý proces obnovenia netrvá viac ako minútu.

Kvalitná tlač pomocou ink-jet technológie, vďaka ktorej vaše zásielky získajú reprezentatívny vzhľad.

Možnosť variabilnej zmeny reklamných sloganov a operatívne zadávanie reklamných textov skvalitňuje Vašu marketingovú komunikáciu.

Stroje je možné používať aj na označovanie prichádzajúcej korešpodencie.

Správnu hodnotu poštovného zabezpečia integrované poštové tarify a integrovaná vážiaca plošina. Poštové tarify sú aktualizované pomocou technológie IntelliLink®.

Možnosti štatistík zabudovaného softwaru umožňujú prehľadné sledovanie nákladov na poštovné až na úroveň nákladových stredísk v rámci Vašej spoločnosti.

Možnosť pripojenia na software pre poštové podateľne skvalitňuje a zjednodušuje administratívu.

Pitney Bowes je najvýznamnejší a najväčší svetový výrobca poštovej a bankovej techniky, ktorý vznikol v roku 1920.
Pitney Bowes je vynálezca frankovacieho stroja
Pitney Bowes má umiestnenie v TOP200 svetových držiteľov technologických patentov (za posledných 10 rokov priemerne viac ako 100 registrovaných patentov za rok.